Echipe Participante TeamUP & RUN 2016

“Neconfirmat” in dreptul numelui echipei dumneavoastra inseamna ca echipa este inscrisa, dar inca nu ati achitat taxa de participare. Acest status NU va garanteaza un loc in cursa.

“Confirmat” in dreptul numelui echipei dumneavoastra inseamna ca echipa este inscrisa si taxa este achitata, urmand ca sa ne vedem la ridicarea kiturilor.

Pasii si regulamentul de participare la TeamUp & Run 2016 se gasesc pe aceasta pagina.

Am facut si alocarea de numere. Cateva reguli simple:

  • Numerele la “Stafeta” incep cu 1 iar cele de la “Impreuna” cu 2
  • Fiecare echipa are un numar unic, in timp ce membri echipei au cate o litera A, B sau C.
  • Important! La proba de stafeta echipierii evolueaza in ordinea A, B, C!
  • Ca sa nu incurcati numerele in cadrul echipei am scris pe spatele lor numele vostru.
  • Numerele de la cursa “Impreuna” vor avea pe spate un cip. Va rugam sa nu il indoiti.
  • La cursa “Stafeta” cipul va fi int-un tub pe care il veti da de la unul la altul.
BIB Numele Echipei Componenta Cursele Echipier A Echipier B Echipier C Status
101 BioPsihoSocial 3 baieti Cursa “Stafeta” Opris Catalin Parva Catalin Brateanu Dan Neconfirmat
102 Lugojul Alearga 3 baieti Cursa “Stafeta” Benko Cosmin Adrian Ristea Szilagy ALEXANDRU Confirmat
103 Drojdierii 3 baieti Cursa “Stafeta” Nicula Adrian Trucks Daniel Brandas Daniel Confirmat
104 Flex R&D Innovative 3 baieti Cursa “Stafeta” Morariu Horia Tudoran Marian Goina Dan Confirmat
105 Flex R&D Competitive 3 baieti Cursa “Stafeta” Bogdan Nyiredi Pietrar Catalin Roman Stelian Confirmat
106 Flex Passionate 3 baieti Cursa “Stafeta” Nemes Claudiu Rad Stelian Caraiman Ioan Confirmat
107 Flex Collaborative 3 baieti Cursa “Stafeta” Chereches Mihai Chetea Ovidiu Pirjol Catalin Confirmat
108 BoMaGh 3 baieti Cursa “Stafeta” Gherghinescu Cristian Matei Vlad Bot Daniel Confirmat
109 Peak to Peak 3 baieti Cursa “Stafeta” Negrea Cosmin Constantin Sorin Pricop-Olariu Pompiliu-Stefan Confirmat
111 The Rolling Stones 3 baieti Cursa “Stafeta” Cercel Paul Blaga Stefan Clanita Deian Confirmat
112 Flex Blue Mixta (2+1) Cursa “Stafeta” Mihalache Alina Spulbar Codrut Cormi Maria Confirmat
113 MALLiciou$ 3 fete Cursa “Stafeta” Ranta Ada Daniluc Dora Grama Madalina Confirmat
114 POWERPUFF GIRLS 3 fete Cursa “Stafeta” Plesa Carmen Stanciu Paula Popescu Silvana Confirmat
115 ANA 3 fete Cursa “Stafeta” Muresan Anca Prisacariu Nicoleta Sustrea Alexandra Confirmat
116 Pufosii Mixta (2+1) Cursa “Stafeta” pazlea viorel pazlea ildiko sfarnaciuc andrei Confirmat
117 SIN Mixta (2+1) Cursa “Stafeta” Ion Iulian Ion Sarah Husanu-Darabant Noelle Confirmat
118 Flex Agile Mixta (2+1) Cursa “Stafeta” Caragea Silviu Ciulavu Camelia Pietrar Ionut Confirmat
119 Flex Revolution Mixta (2+1) Cursa “Stafeta” Ignat Alexandru Bostina Cristian Matis Anamaria Confirmat
120 Flex Evolution Mixta (2+1) Cursa “Stafeta” Bugariu Dorina Platon Violeta Goanta Ion Confirmat
121 WILL RUN FOR BEER Mixta (2+1) Cursa “Stafeta” Acatrinei Adela-Maria Ciortuz Florin Mioc Vlad Confirmat
122 Mersu’ Leganatu’ Mixta (2+1) Cursa “Stafeta” Caragea Diana Prisecaru Theodor Bogheanu Dragos Confirmat
123 The Office : UVT Mixta (2+1) Cursa “Stafeta” Coicea Liviu Topai Nadia Ciortan Marius Confirmat
124 run’a’lot Mixta (2+1) Cursa “Stafeta” MANOILA VIKTOR OPREA ANCA VLAD MARIAN Confirmat
125 PIB 3 baieti Cursa “Stafeta” Bejinaru Razvan Panduru Claudiu Iordan Cristian Confirmat
201 Melci nebuni 3 baieti Cursa “Impreuna” Lungu Adrian-Paul Ung Sasa Cosmin Coman Confirmat
202 Smash Mixta (2+1) Cursa “Impreuna” Ghiță Darius Petrut Calin Milos Mioara Neconfirmat
203 Greucenii 3 baieti Cursa “Impreuna” Iliuc Cosmin Marian Sime Remus Marian Valentin Marius Confirmat
204 Francezi 3 baieti Cursa “Impreuna” LEGRAND Matthieu VANDENPLAS Clement MAILLON Nicolas Confirmat
205 Flex Dynamic 3 baieti Cursa “Impreuna” Hurmuz Andrei Grama Cristian Calancea Ovidiu Confirmat
206 BoMaGh 3 baieti Cursa “Impreuna” Gherghinescu Cristian Matei Vlad Bot Daniel Confirmat
207 The Runnets 3 fete Cursa “Impreuna” Balosin Larisa Cotolan Maria Herman Karina Confirmat
208 Girls Power 3 fete Cursa “Impreuna” Sas Mihaela Harna Oana Saucan Ana-Maria Confirmat
209 Dem Cats 3 fete Cursa “Impreuna” Sabau Loredana Unguras Adriana Condac Elena Confirmat
210 Flex Smart 3 fete Cursa “Impreuna” Tath Cristina Pavlovici Loredana Filip Mihaela Confirmat
211 Cei 3 fantastici Mixta (2+1) Cursa “Impreuna” Barbos Petru Rus Rebeca Lorincz David Razvan Confirmat
212 KAYROS Mixta (2+1) Cursa “Impreuna” BARLA Andreea BADOIU DAN GHITA ANCA Confirmat
213 CHUCKY Mixta (2+1) Cursa “Impreuna” Titala Stefan Daniel Guta Ramona-Raluca Minerean Constantin Gabriel Confirmat
214 The Hobbits Mixta (2+1) Cursa “Impreuna” Tunsanu Cristina Vesa Valentin Sekesan Stefania Confirmat
215 CONTI-RAM Mixta (2+1) Cursa “Impreuna” Gagyi Reka Andriescu Adina Sulea Marian Confirmat
216 CTC Mixta (2+1) Cursa “Impreuna” Samfescu Ciprian Todea Silvia Samfescu Cristina Confirmat
217 Echipa RACHETA 3 baieti Cursa “Impreuna” BARBOIU Dorin Pislaru Dorin Vladu Adrian Confirmat
218 SEE ME NO MORE 3 baieti Cursa “Impreuna” Popa Ciprian Silinc Ionuț Meici Mircea Confirmat
219 Cu Pluta Mixta (2+1) Cursa “Impreuna” Minzatu Vasile Florin Minzatu Diana Ramona Meresan Mihai Confirmat
220 Racheta Mixta (2+1) Cursa “Impreuna” Preda Alina Maria Preda Robert Florea Marius Confirmat
221 PTR 3 baieti Cursa “Impreuna” Mogosan Dragos Coroiu Stefan Milea Iulian Confirmat
222 Mecanicii Mixta (2+1) Cursa “Impreuna” Pantea Cristian Bogdan Dragos Coman Oana Confirmat

Daca sesizati ca ceva nu e in regula in lista de mai sus ne puteti contacta la mail@alergotura.ro

Tinem legatura pe pagina de Facebook a evenimentului :-)

 

Scrie un comentariu